Visais metų laikais organizmui reikia daug priežiūros, įvairių mikroelementų ir mineralų. Viena iš organizmo stiprinimo priemonių – šilta jūros druskos vonia.

Jūros druskų vonios šalina nuovargį, padeda įveikti depresiją, hipertoniją ir sąnarių ligas, stuburo, širdies bei kraujagyslių sistemos sutrikimus. Jūros druskoje gausu: kalio, kuris kartu su natriu padeda išvalyti ląsteles; bromo, kuris raminamai veikia nervų sistemą ir padeda gydyti odos ligas; kalcio, kuris stiprina ląstelių sieneles; jodo, kuris padeda išskirti cholesteriną, veikia antimikrobiškai; magnio, mažinančio alergines reakcijas.

Dėl šių savo savybių jūros druska padeda gerinti odos būklę, ją sustangrina, valo, suteikia gaivumo ir švelnumo. Taip pat jūros druska padeda stimuliuoti medžiagų apykaitos procesus. Druskos tirpalas valo organizmą nuo šlakų ir toksinų, ramina nervus, sustiprina organizmo imunines galias.

Rekomenduojame vakarais palepinti save šilta vonia su AQUA AMBER vonios druskomis. AQUA AMBER linija siūlo platų Juodosios jūros vonios druskų pasirinkimą. AQUA AMBER vonios druska praturtinta įvairiais eteriniais aliejais, todėl galėsite išsirinkti sau tinkamiausią.

Prieš vonią su jūros druska patartina nušveisti kūną jūros druskos šveitikliu AQUA AMBER ir apsiprausti po dušu, kadangi po vonios nusiplauti tirpalo nerekomenduojama. Priklausomai nuo pageidaujamo poveikio, imama nuo 100g iki 1kg jūros druskos voniai. Reikia turėti omenyje, kad viršutinė kūno dalis (širdies sritis) turi būti virš vandens, kitaip gali kilti problemų su spaudimu.

Rekomenduojama vandens temperatūra 35–39 laipsniai, turint omenyje, kad karštesnės vonios atpalaiduoja, o vėsesnės – tonizuoja. Vonios laikas paprastai būna apie 10-20 minučių. Procedūrų kursas – 10-15 vonių, kurias ruošti reikėtų du ar tris kartus per savaitę. Šias vonios druskas taip pat, patariama naudoti kojų vonelėms.

AQUA AMBER Juodosios jūros druskos skirtos ruošti profilaktines organizmą stiprinančias, atpalaiduojančias vonias.

Pristatome 4 naujas rūšis vonios druskų su eteriniais aliejais!

Juodosios Jūros druska pasižymi unikaliomis biologinėmis savybėmis, stiprina organizmą, stimuliuoja odos kraujo mikrocirkuliaciją ir padeda reguliuoti medžiagų apykaitą. Aromatinga vonia su Aqua Amer vonios druska puikiai gaivina ir stiprina kūną bei sielą, minkština, švelnina ir stangrina odą.

Su Levandų eteriniu aliejumi - Levandų eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis savybėmis, tonizuoja ir mažina nuovargį.

Su Bergamočių eteriniu aliejumi - Subtilaus citrusinio kvapo bergamočių eterinis aliejus pasižymi dezinfekuojamomis savybėmis, saugo odą nuo infekcijų.

Su Rožmedžio eteriniu aliejumi - Rožmedžių eterinis aliejus skatina odos ląstelių atsinaujinimą, drėkina ir mažina pleiskanojimą. Ypač tinka sausai ir šiukščiai odai.

Su Kėnių eteriniu aliejumi - Kėnių eterinis aliejus pasižymi antiseptinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis.

Buteliukuose yra 630g Juodosios jūros druskos.