Susipažinkite su mūsų atstovaujamais prekių ženklais

Straipsniai

Atgal
Kaip atrodyti ir jaustis nuostabiai? Tai paprasta!
2016-06-28 22:17:30
 
 
Vasarą kiekvienai norisi atrodyti nuostabiai. Moteris pati gražiausia, kai švyti akys ir spindi oda. Akys spindės, kai šypsena nebings nuo veido, o oda spinduliuos tobulu įdegiu, bus švelni lyg aksomas. Tai padaryti labai paprasta, vanduo ir kūno šveitiklis daro stebuklus. O jeigu dar pilingas praturtintas ir eteriniais aliejais. Tokie aliejai kaip abrikosų kauliukų puikiai maitina, minkština ir padeda atnaujinti sausą, jautrią ir pažeistą odą. Bergamočių aliejus gaivina. Agurkų ekstraktas drėkina, ramina ir švelnina nušveistą odą.
 
Pilingas naudojamas, tuomet kai norima išvalyti odą, sumažinti nedidelias raukšleles, pagerinti odos struktūrą, pakeisti netolygią odos pigmentaciją. Kūno šveitimas druska valo ir sutraukia poras, lygina odą ir stimuliuoja natūralius odos jaunėjimo procesus, gerina mikrocirkuliaciją ir stimuliuoja elastino ir kolageno sintezę odoje. Šis natūralus odos atnaujinimo procesas jau žinomas senų senovėje.
 
Odos ląstelės atsinaujina kas 3-4 savaites. Norit turėti lygią odą reikia pašalinti seną, jau nebegyvą. Tai galima atlikti ir SPA salonuose, tačiau grožio procedūromis ne ką prasčiau galima pasimėgauti ir namuose. Prieš naudojant kūno šveitiklį būtina sudrėkinti odą. Švelniai, masažuojamaisiais judesiais įtrinti pilingu viso kūną. Po 10-15 minučių nusilieti vėsiu vandeniu ir pasitepti kūno kremu ar sviestu. Po šios procedūros kremų poveikis tampa gerokai efektyvesnis, nes nebelieka suragėjusių odo ląstelių. Pilingo dėka, oda tarsi lengviau atsikvepia, tampa skaisti ir švytinti. Įdegis atrodo tolygesnis, įgauna sveikesnį atspalvį. Oda ne tik išvaloma, bet ir sužadinama audinių kraujo apytaka, atrodome ir jaučiamės jaunesnės ir sveikesnės. Reguliarus šveitiklio naudojimas skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo nuo išsausėjimo. Rekomenduojama kūno pilingą naudoti kartą per savaitę.
 
Juk ne veltui posakis „Sveikame kūne sveika siela“. Tokios SPA procedūros norom nenorom priverčia mus atsigauti, pasijausti gražesnėmis, o tuomet ir šypsena dažniau atsiranda mūsų veiduose. Tai pastebi ir savi ir svetimi žmonės, matant šypseną Jūsų veide, daugiau šypsosi ir Jums. Štai jums paprastas, bet labai efektyvus būdas atrodyti ir jaustis nuostabiai.