Susipažinkite su mūsų atstovaujamais prekių ženklais

Vollare

Atgal

Apie prekės ženklą

"Vollare" - tai kokybiška ir salvinga kosmetika, patrauklia kaina. "Vollare" produktai skirti moterims, kurios nori atrodyti gražios ir elegantiškos, ir turi nedaug laiko, tai kosmtika tinkanti visiems odos tipams ir visoms amžiaus grupių moterims.

"Vollare" asortimentą sudaro: tušas, skystas akių pravedimas, lūpų blizgis, makiažo pagrindas, ir nagų lakas.

Tušas praturtintas argano aliejumi ne tik pagyvins jūsų akis, suteiks išskirtinio gilumo, bet ir pamaitins. Argano aliejus skatina blakstienų augimą. Jos tampa ilgesnės ir tankesnės.

"Vollare" nagų lakas pasižymi sodriomis, ilgai išliekančiomis spalvomis ir išskirtiniu blizgesiu. Lengva, patogu greita. Nuo pastelinių iki ryškių spalvų, kiekvienai moteriai jaustis elegantiškai. 

Vollare-nagu-lakas

Lūpų blizgis "Vollare" puikiai drėkina, suteikia veidrodinį blizgesį. Aplikatorius užtikrina kontūrų tikslumą. Didelis spalvų pasirinkimas.

Vollare-lupu-blizgis

"Vollare" makiažo pagrindas Cashmir puikiai paslepia odos netobulumus, drėkina, maitina ir padaro odą elastingesnę. Makadamijų aliejus - maitina, regeneruoja, drėkina ir pagerina odos elastingumą.  Argano aliejus - atjaunina, gaivina ir regeneruoja odą. Be to, jis išlygina raukšles ir giliai drėkina odą. Vitaminas E - mažina laisvuosius radikalus, turi priešuždegiminių ir švelninančių savybių.

Vollare-makiazo-pagrindas

Kosmetika pagrįsta visiškai naujais ir gerokai patobultais receptais ir yra patogioje ergonomiškoje pakuotėje.


Medžiaga atsisiuntimui: siusti „Vollare“ asortimentas su produktų nuotraukomis

Produktų nuotraukos:

brandimg